Par mums

Autoskola „KRASTS” (DOSAAF Rīgas 1.autoskola, 1973’) sagatavo pretendentus visu kategoriju – A, B, C, D, E un arī 95.koda iegūšanai.

Mūsu moto ir augsts autoskolas beidzēju profesionālās kvalifikācijas līmenis.

Autoskola „KRASTS” veic mehānisko transportlīdzekļu vadītāju apmācību Rīgas centrā – Gogoļa ielā 11 (tieši pretī Zinātņu akadēmijas ēkai) un arī Rīgas un Ogres rajonos.

Nodarbības tiek organizētas dienas, vakara un brīvdienu grupās. Teorētiskā kursa nodarbības vada augsti kvalificēti, profesionāli pasniedzēji, kuri iemantojuši lielu popularitāti.

Autoskolas „KRASTS” teorijas eksāmenā ir tikai 30.jautājumi, kas pārbaudei ņemti no mācību grāmatas „Tematiskie uzdevumi ceļu satiksmes noteikumos”.

Lai uzsāktu praktisko braukšanu apmācāmā persona izvēlas praktiskās braukšanas apmācības instruktoru un apmācību automobili. Starp instruktoru un apmācāmo tiek noslēgts divpusējs līgums, kurā fiksēti braukšanas apmācības izcenojumi, apmācības kārtība un termiņi, kā arī citas, abām pusēm pieņemamas, turpmākās sadarbības detaļas.

Praktiskās braukšanas apmācības uzsākšanai autoskolai „KRASTS” ir plašs autoparks un liels, norobežots, privāts laukums Gogoļa ielā 11. Tajā mierīgos apstākļos var sagatavoties braukšanas nodarbībai. Pēc nodarbības, kad tiek izanalizētas pieļautās kļūdas, var lēnām visu pārdomāt.

Ņemot vērā autoskolas „KRASTS” tehniskās iespējas, praktiskās braukšanas nodarbības iespējams uzsākt jau nākošajā nedēļā pēc teorētiskās apmācības nodarbību sākšanās. Katras apmācāmas personas praktiskās braukšanas apmācības nodarbību skaits līdz autoskolas braukšanas eksāmenam ir atkarīgs no attiecīgā pretendenta priekšzināšanām un vēlmes nopietni strādāt, protams, ņemot vērā CSDD izstrādātās apmācību programmas

Autoskola „KRASTS” ir digitālā formātā izstrādājusi savu teorijas kursa apmācības materiālu(CD), kas paredzēts gan mācību vielas apgūšanai, gan treniņam eksāmena režīmā mājas apstākļos.

Saņemamo pakalpojumu apmaksas sistēma autoskolā „KRASTS” ir izveidota elastīga, vērsta uz klientu iespējām un vēlmēm:

  • tā var notikt pa daļām – pirms katra attiecīgā pakalpojuma saņemšanas;
  • pieejamas dāvanu kartes un līzings, kā arī apmaksa ar pārskaitījumu;
  • ir spēkā mācību maksas atlaižu noteikumi.

Profesionālo kategoriju (C,D,E,95.koda) pretendentiem teorētisko lekciju (nodarbību) laikā tiek nodrošināta bezmaksas autostāvvieta turpat Gogoļa ielā 11.

Autoskolas „KRASTS” adrese un kontakttālruņi, lai saņemtu detalizētāku informāciju:

  • birojs Gogoļa iela 11, Rīga, tālrunis 67228880 (no 10:00 – 18:00 d.d.);
  • 29422554 – mobilā tālruņa numurs (no 10:00 – 18:00 darba dienās).
  • informācija internetā www.krasts.lv, e-pasts info@krasts.lv